Yhteystiedot

Klaukkalan Nuorisoseura
Seurantie 2
01800 Klaukkala

Y-tunnus: 0194279-6

Ryhmien ohjaajien yhteystiedot

Johtokunta 2017

s-posti: johtokunta.klans@gmail.com

Nimi

Puhelin

s-posti

Puheenjohtaja Minna Isoherranen 050 413 4113 minna.isoherranen@outlook.com
Varapuheenjohtaja Elina Lehtomäki 040 1395 558 elina.m.lehtomaki@gmail.com
Sihteeri
Jaana Inkiläinen
050 352 6455
jaana.inkilainen@gmail.com
jäsen Tanja Hietakangas 050 569 7116 tanja.hietakangas@outlook.com
jäsen Mikko Hyypiö 040 760 9780 mikko.hyypio@gmail.com
jäsen Laura Kuutti 045 122 1542 laurakuutti@outlook.com
jäsen Tero Salomaa 0400 669 684 terosalomaa@hotmail.com
jäsen Ari Uusikangas 040 556 2519 ari.uusikangas@arikoli.fi
jäsen Tytti Wahlberg tytti.wahlberg@gmail.com

Seurantalo Roinela

Jätäthän meille viestin vastaajaan, jos emme voi vastata heti tiedusteluusi.

Vuokrauskyselyt ja talonmies: 044-253 7139, roinela.klans@gmail.com

Harrastusmaksut

s-posti: laskutus.klans@gmail.com

Seuran tilinumero: FI67 5300 1720 1358 58

Verkkolaskuosoite

Operaattori

Verkkolaskuosoite

OVT-tunnus

OpusCapita (003710948874)

003701942796

003701942796